Ukelele Korala UKSP-36

In de showroom
Verkoopprijs 40,-

Productomschrijving

Dit is de sopraan ukelele van het merk Korala in pineapple model. Kwaliteit voor een scherpe prijs.
Leuk, speels model door de mahonie boven-, zij en achterblad en palissander toets.
Deze ukelele heeft gitaarmechanieken.
De kleinste en meest populaire ukelele is de sopraan ukelele. De meeste gebruikte stemming is de C-stemming, waarbij de snaren worden gestemd als G-C-E-A. Hierbij is de G een octaaf hoger dan je zou verwachten. In tegenstelling tot bijvoorbeeld een gitaar gaan de snaren dus niet van laag naar hoog. De laagste toon is de C-snaar. Een andere stemming die vaak wordt gebruikt is de D-stemming (A-D-F#-B), waarbij alle snaren een hele toon hoger worden gestemd. Op sommige sopraan ukeleles krijg je zo een mooiere klank. In D-stemming gebruik je dezelfde akkoordgrepen als in C-stemming, alleen klinkt alles een hele toon hoger. Voor D-stemming kun je gewoon de snaren iets strakker draaien, maar sommige merken leveren ook speciale snaren voor D-stemming.

Toon meer Toon minder

Productspecificaties

Merk

Type

ukelele

Formaat

sopraan

Mensuur

330 mm

Kleur

naturel

Afwerking

satijn

Body constructie

gelamineerd

Cutaway

nee

Aantal snaren

4

Houtsoort achterkant

Mahonie

Houtsoort zijkant

Mahonie

Houtsoort top

Mahonie

Houtsoort hals

Palisander

Inclusief bag

nee

Productstatus

Nieuw

Herkomst

Onbekend

Bijzonderheden

Pineapple model

Toon meer Toon minder