Yamaha Arius YDP-161

Van

€ 1.101,00


voor

€ 999,00

Yamaha heeft als pianobouwer gebruik gemaakt van zijn knowhow op het gebied van vleugelbouwen om een toetsenbord te realiseren dat een natuurlijk speelgevoel geeft, zelfs op een elektronische piano. Gerealiseerd met kleine verschillen in aanslag, waarbij de toetsen in het laag iets zwaarder zijn om aan te slaan, en in het hoog steeds iets lichter, net als bij een echte vleugel. Stabiel en duurzaam bij elk soort spel, biedt het de zekerheid en kwaliteit die men verwacht van Yamaha-toetsinstrumenten. De matte afwerking van de zwarte toetsen voelt kwalitatief hoogwaardig aan.

AWM (Advanced Wave Memory) is een samplingsysteem dat een geluid produceert dat dat van een akoestisch instrument sterk benadert door digitale technologie te gebruiken om het instrumentgeluid op te nemen en digitale filtertechnologie van hoge kwaliteit te gebruiken om op de opgenomen audiosamples toe te passen. AWM-stereosampling produceert een ruimtelijker, dieper en rijker geluid door een paar golfvormen (L en R) te gebruiken die zijn verkregen via een stereo-opnameprocedure.

Yamaha richt zich ook op het expressieve vermogen van het gebruik van pedalen. Er zijn drie vaste pedalen bevestigd: het demperpedaal, het softpedaal en het sostenutopedaal. Het demperpedaal reageert op halfpedaal. De demper kan overweg met microaanpassingen in kracht, afhankelijk van hoe hard het pedaal wordt ingetrapt.

Verkrijgbaar in de volgende kleuren:

- Dark Rosewood
- Cherry
- Satin Black

Meer informatie kunt u vinden op de site van Yamaha.

Informatie aanvragen

van € 854
voor
€ 775
Yamaha PSR-S650
aanbieding 61 aanslaggevoelige toetsen 357 realistische instrumentvoices Sweet!-, Cool!- en Live!-voices
Maximale flexibiliteit – Minimale zorgen!
Verhoog Muziek HUURKOOPSYSTEEM

nieuws

17.02.12
Winkelpand te huur in centrum Apeldoorn
Vanwege de sluiting van ons filiaal in Apeldoorn is dit winkelpand nu te huur. Het adres is hoek Kor...... lees verder >
14.02.12
Johannus Studio 150 nu ook in zwart verkrijgbaar
Vanaf heden is de Studio 150 ook in de kleur zwart verkrijgbaar. Thuis genieten van een betaalbaar o...... lees verder >
27.01.12
Vacature pianostemmer bij Verhoog Muziek
Wij zijn op zoek naar een pianostemmer/-technieker.Verhoog Muziek biedt een uitdagende baan, met het...... lees verder >

nieuwsbrief ontvangen?